Президент Ільхам Алієв прийняв вірчі грамоти новопризначеного посла України в Азербайджані

25 травня Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв прийняв  вірчі грамоти новопризначеного надзвичайного та повноважного посла України в Азербайджані  Юрія Гусєва.

Як повідомляє Report.az, посол вручив главі держави свої вірчі грамоти.

Президент Ільхам Алієв поговорив із послом.

Посол передав вітання президента України Володимира Зеленського.

Президент Ільхам Алієв подякував за привітання, попросив передати і його привітання президентові України.

Нагадавши про те, що кілька днів тому провів телефонну розмову з президентом Володимиром Зеленським, глава Азербайджану довів до уваги, що під час розмови було порушено питання співпраці між  країнами в енергетичній сфері.

У ході бесіди було наголошено, що з моменту відновлення незалежності наших країн між Азербайджаном та Україною сформувалися дружні відносини, між нашими країнами існують ефективні зв’язки на двосторонній основі, наголошено, що дві держави підтримують територіальну цілісність та суверенітет одна одної.

Посол висловив вдячність за гуманітарну підтримку, яку Україна надає, зокрема, за проекти з реабілітації дітей з України в Азербайджані.

Юрій Гусєв повідомив, що вчора відвідав азербайджанське місто Лачин і відновлювальна і будівельна робота, що проводилася там, справила на нього велике враження. Він також порушив питання встановлення побратимських зв’язків між містами Ірпінь та Лачин.

На зустрічі були обговорені інші питання, що становлять обопільну зацікавленість.