Почесний консул провів особистий прийом громадян

Screenshot_20210512_084054На другий день, після того, як «червона» карантинна зона в Україні була закрита, Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків Афган Салманов (Консульський округ: Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська, Чернігівська, Сумська області) провів у приміщенні Почесного консульства, що по вул. Ярослава Мудрого, 7 в Харкові, особистий прийом громадян.

Серед тих, кому було приділено найбільше уваги з тих, хто прийшов особисто, – голова Харківського обласного Конгресу азербайджанців в Україні Гурбан Аббасов. Темою розмови стала діяльність Конгресу та планування роботи на найближче майбутнє.

Побував на прийомі і Шаміль Казимов, батько багатодітної родини, який щомісяця отримує особисто від Почесного консула матеріальну допомогу на придбання ліків для хворої дружини, яка нещодавно перенесла інсульт.

Крім того, що люди побували на особистому прийомі, були ще й телефонні звернення до Почесного консула Азербайджанської Республіки в м. Харків, а також у режимі відеозв’язку.