Подарунок від Почесного консульства Азербайджанської Республіки в м. Харків

9B9569B0-7D7B-4998-93A0-8464AF45172BКоманда «азербайджанських козаків», які прилетіли в Харків на Чемпіонат світу з козацького двобою (тренер – Рухі Хусейнов, заслужений майстер спорту Азербайджанської Республіки, Віце-президент і співзасновник Всесвітньої Федерації «Козацький двобій»), перед активною фазою змагань отримали подарунок від Почесного консульства Азербайджанської Республіки в м. Харків – екскурсію денним і вечірнім Харковом та відвідини ресторану з рідною назвою «Агдам», де було створене спеціальне меню для спортсменів.

Гості побували в парку культури і відпочинку ім. М. Горького, а також відвідали «Фе́льдман-Екопа́рк» (Feldman Ecopark – регіональний ландшафтний парк у Дергачівському районі Харківської області, один з об’єктів природно-заповідного фонду України, благодійний проєкт МБФ «Фонду Олександра Фельдмана»).

Спортсменам дуже сподобалася Харківщина і Харків, вони весь час повторювали: «Якщо зараз, взимку, без снігу, настільки гарно, то можна уявити як тут красиво весною!». 53963B95-5949-412C-AB0E-EDCC2CB92A2C«Азербайджанські козаки» подякували Почесному консулу Азербайджанської Республіки Афгану Салманову за такий прекрасний неочікуваний подарунок і запросили на змагання, де, запевнили, будуть перемагати, адже заради перемоги вони і прилетіли на Чемпіонат світу з козацького двобою.