Афган САЛМАНОВ: «Ви потужно представили Азербайджан! Молодці! Дякуємо вам»

8A1C9E5D-4908-4D5F-BEC4-52BF7143D140Почесне консульство Азербайджанської Республіки в м. Харків приймало переможців – команду «азербайджанських козаків», які гідно виступили на Чемпіонаті світу з козацького двобою, який був організований Всесвітньою Федерацією «Козацький двобій».

12- 15 грудня в Харкові відбувся Чемпіонат світу з козацького двобою серед дорослих, юніорів та юнаків. За нагороди змагалися 950 спортсменів із 12 країн: України, Азербайджану, Ірану, Грузії, Туреччини, Узбекистану, Таджикистану, Туркменії, Польщі, Литви, Молдови та Румунії.C44C63CD-94F3-48DC-B7EC-4C9957ED0EFFЗа різними видами програми та ваговими категоріями українські козаки прогнозовано перемогли, на другому місці – азербайджанські козаки, а на третьому – іранські.

Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків Афган Салманов офіційно привітав «азербайджанських козаків» з розкішним «букетом» нагород – 8 золотих, 9 срібних та 2 бронзові медалі, які вони везуть з України! Він подякував за волю до перемоги, витримку, красу поєдинків, які провели спортсмени, а також вручив подарунки. «Ви потужно представляли Азербайджан! Молодці! Дякуємо вам», – сказав Афган Салманов.

Головний тренер команди Рухі Хусейнов, заслужений майстер спорту Азербайджану, Віце-президент і співзасновник Всесвітньої Федерації «Козацький двобій» у свою чергу подякував Почесному консулу за увагу і підтримку, яку він надав команді «азербайджанських козаків».