Почесне консульство Азербайджанської Республіки в м. Харків вітає

IMG_20201201_202317

Почесне консульство Азербайджанської Республіки в м. Харків (Консульський округ: Харківська, Сумська, Чернігівська, Полтавська, Дніпропетровська, Запорізька області) вітає з призначенням на посаду голови Харківської обласної державної адміністрації Айну Леонідівну ТИМЧУК. 

Зичимо Анні Леонідівні плідної роботи, успіхів у всіх справах і починаннях, великих звершень і досягнень на теренах Харківщини.

З повагою, Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків, кандидат політичних наук Афган Салманов 

Інформація. Айна Тимчук народилася 1973 року у Дніпропетровську (нині Дніпро). У 1995-му закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Управління трудовими ресурсами», а у 2004 році – Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

У 1997-2000 роках працювала у виконкомі Дніпропетровської міської ради. З 2003 по 2006 рік – заступник голови Дніпропетровської обласної ради. Депутат Дніпропетровської облради V скликання. У 2010-2014 роках – заступник Харківського міського голови. У різні роки була заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, до призначення на посаду голови Харківської обласної державної адміністрації працювала керівником апарату Дніпропетровської облдержадміністрації. Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.