Найщиріші вітання з Азербайджану

Screenshot_20201202_111407Руфат ГУЛІЄВ, керівник Робочої групи Міллі Меджлісу Азербайджанської Республіки з міжпарламентських зв’язків Азербайджан – Україна, доктор економічних наук, професор і завідуючий кафедрою Азербайджанського Технічного Університету, професор Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, від імені Робочої групи і себе особисто поздоровив з обранням (вчергове) на посаду Сумського міського голови Олександра ЛИСЕНКА та окремо – з призначенням на посаду голови Сумської обласної державної адміністрації Василя ХОМУ.

Пан Гулієв побажав обом керманичам міцного здоров’я, довголіття, невичерпної енергії й успіхів у праці на благо і процвітання України, Сумщини, Сум.

У своєму письмовому вітанні Руфат Гулієв наголосив, що «Україна є для Азербайджанської Республіки стратегічним партнером в економічній, політичній сферах, завжди підтримувала і підтримує Азербайджан на різних міжнародних політичних майданчиках, зокрема, проявляє принципову позицію в питанні територіальної цілісності Азербайджану. Під час нещодавньої Вітчизняної війни, в якій Азербайджанська армія розгромила вірменських агресорів, Україна постійно і всіляко виступала на боці Азербайджану в його правому ділі. В Україні проживає більше 500 тис. азербайджанців, де до них ставляться з великою повагою і симпатією».

Крім цього, пан Гулієв написав: «Хочу також зауважити, що в Україні успішно діють організації азербайджанської діаспори, які беруть активну участь в суспільно-політичному житті братньої країни. В цьому контексті хочеться окремо виділити продуктивну і цілеспрямовану діяльність Почесного консула Азербайджанської Республіки в м. Харків пана Афгана Салманова.

Також яскравим прикладом активної участі уродженців Азербайджану в органах місцевого самоврядування України є обрання 8 азербайджанців депутатами різних рівнів, в тому числі й до складу депутатського корпусу Сумської обласної ради. Азербайджан також завжди і в усіх питаннях був і є поряд з Україною».