Партнерство в туризмі в умовах пандемії коронавірусу. Думки вголос

IMG_20210523_184028«Партнерство в туризмі» – таку назву мало виїзне засідання Міжнародного трейд-клубу України, що відбулося у Харківській міській раді. «Міжнародний трейд-клуб в Україні» – це громадська організація, що була створена в грудні 1992 року за ініціативи Міністерства економічного розвитку України і на сьогодні об’єднує співробітників з торгово-економічних питань 30 посольств, дипломатичних представництв іноземних держав, а також представників ряду міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

У засіданні взяли участь члени Міжнародного трейд-клубу, представники міської влади, дипломатичного корпусу іноземних держав, що представлений в Харкові, у тому числі і Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків Афган Салманов, а також представники зарубіжних компаній, комунальних та приватних підприємств Харкова, Туристичної ради при Харківському міському голові.

«Ми зацікавлені в тому, щоб Харків був ще більш цікавий і корисний для всіх наших партнерів, і я підтверджую нашу готовність до подальшої спільної конструктивної роботи», – найперше, що повідомив присутнім на засіданні секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, додавши до цього, що в зв’язку з пандемією COVID-19, приплив туристів істотно скоротився, а тому такі великі міста, як Харків, зараз роблять ставку на діловий туризм, продовжуючи створювати комфортні умови для його розвитку.

Під час засідання присутні обмінялися думками щодо подальшого розвитку туристичної галузі в умовах, що склалися в світі на сьогодні. Представники вітчизняних і зарубіжних компаній презентували результати своєї роботи та пропозиції щодо поглиблення співпраці. Оприлюднив своє бачення розвитку туристичної галузі в умовах пандемії коронавірусу і Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків, кандидат політичних наук Афган Салманов.

У рамках засідання було підписано Меморандум про співпрацю в сфері ділового туризму між Харківською міською радою, Міжнародним трейд-клубом України та Державним підприємством «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв». Така співпраця, за словами секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова, приверне до Харкова нові інвестиції.