Вітання Почесного консула Азербайджанської Республіки в м. Харків Афгана Салманова з 30-річчям Незалежності України

IMG_20210520_125746Вітання Почесного консула Азербайджанської Республіки в м. Харків Афгана Салманова з 30-річчям Незалежності України.

Дорогі друзі!

Від імені Почесного консульства Азербайджанської Республіки в м. Харків і себе особисто вітаю всіх із найвеличнішою нашою подією тисячоліття – 30-РІЧЧЯМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Найзаповітніша мрія українців багатьох-багатьох поколінь збулася! Україна – вільна, незалежна, самостійна, міцна держава, яка визнана і знана в світі. Крапка. Історичний факт. І цьому вже ніхто і ніколи не зможе завадити.

Вітаю зі святом українського утвердження, розвитку і становлення! Бажаю вам усім, українці, в якій би частині світу ви зараз не знаходилися, пишатися своєю Україною, прекрасною, унікальною, єдиною, благословенною Богом і Природою. Хай такою вона пребуде в віках і стане райським садом для своїх громадян. Любіть її, пишайтеся нею і бережіть!

У моєму серці давно живуть дві Батьківщини – Україна й Азербайджан. І кожній із них порівну належить моя душа. Тому закликаю всіх: опираючись на власні серце й душу, допомагайте процвітанню своєї Вітчизни. Будьте здорові, щасливі і хай усім нам таланить! БУДЬТЕ!!!

Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків, громадянин України Афган Салманов