Схиляємо голови перед світлою пам’яттю надзвичайної людини, яким був мер Харкова – Геннадій Адольфович Кернес

thumbnail-tw-20201217094729-1356Почесне консульство Азербайджанської Республіки в м. Харків, як і весь Харків, у жалобі через смерть Харківського міського голови Геннадія Адольфовича КЕРНЕСА. Висловлюємо співчуття рідним і близьким, друзям, знайомим, усім харків’янам, які віддали свої голоси на місцевих виборах за Геннадія Адольфовича.

Це не тільки велика втрата для міста – відходить у вічність ціла епоха, що пов’язана саме з Кернесом у Харкові, адже дякуючи саме його ідеям, його ініціатив носі, креативності, організаторському таланту, місто поступово стає оазисом комфорту і краси. Боляче, коли цей світ покидають люди, які змогли б іще багато чого корисного зробити в цьому житті, спланувати і реалізувати, створити з нуля…

Геннадій Адольфович – самодостатня людина і міг би жити у будь-якому куточку світу, але своє життя, незважаючи ні на що і попри все, він присвятив улюбленому і дорогому місту. Усім своїм прикладом він демонстрував і закликав: любіть Харків, любіть його так сильно і так дієво, як люблю його я, Геннадій Кернес, Харківський міський голова.

Нам тепер залишається лише згадувати цей його життєвий приклад і наслідувати.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю надзвичайної Людини, яким був мер Харкова – Геннадій Адольфович Кернес.

Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків, кандидат політичних наук Афган Салманов