Почесне консульство Азербайджанської Республіки в м. Харків вітає

4E14F1C4-5122-421B-AA2E-464B422D51E7Почесне консульство Азербайджанської Республіки в м. Харків вітає з ювілейним днем народження професора, доктора технічних наук, ректора Українського державного університету залізничного транспорту Сергія ПАНЧЕНКА.

Вельмишановний Сергію Володимировичу! Щиросердно вітаємо Вас із особистим святом. Ви не тільки видатний науковець, а ще й прекрасний керівник. Саме завдячуючи Вашій далекоглядності, вмінню згуртовувати навколо себе найкращих спеціалістів, викладацький склад, навчальний заклад, який Ви очолюєте, в рейтингу найпрестижніших вишів України, який досить популярний і серед молоді Азербайджану. Ось чому вони вибирають саме його для здобуття вищої освіти і пишаються, що навчаються саме тут. Таким чином, саме Український держаний університет залізничного транспорту у Харкові зміцнює україно-азербайджанську дружбу, є унікальним центром, який готує висококваліфіковані кадри як для України, так і для Азербайджанської Республіки.

Зичимо Вам, дорогий Сергію Володимировичу, міцного здоров’я, сил, успіхів у великій справі, яку Ви робите на благо України. Хай Вас радують своїми досягненнями студенти та випускники, рідні і близькі люди оточують Вас увагою і любов’ю. Хай Вам завжди і всюди таланить! Будьте здорові!

З глибокою повагою Почесний консул Азербайджанської Республіки в. м. Харків, кандидат політичний наук Афган Салманов