Олег МЕДУНИЦЯ: «Україні треба брати за приклад Азербайджан»

IMG_0505Народний депутат України VII, VIII скликань (секретар групи з міжпарламентських зв’язків з Азербайджанською Республікою), депутат Сумської обласної ради VIII скликання Олег Медуниця поздоровив азербайджанський народ. 

«Від усього серця вітаю азербайджанський народ з Днем Державного Прапора. Раді бачити як сьогодні Прапор Азербайджану знову майорить над звільненим містом Шуша. Це надзвичайно значима перемога, з чим і поздоровляю всіх азербайджанців.
Українці вірять, що Азербайджанський Прапор буде розвіватися від мирних вітрів над усією територією Азербайджанської Республіки, яка їй по праву належить, про що і свідчать 4 Резолюції ООН.

Україні треба взяти за приклад Азербайджан, адже всі ці 30 років, доки Нагірний Карабах і 7 прилеглих районів були окупованими Вірменією, керівництво Азербайджанської Республіки і весь азербайджанський народ працювали на те, щоб повернути свої землі.

У сьогоднішній перемозі над противником, якого підтримує Росія, багато інших перемог Азербайджану: економічна, дипломатична, військова (озброєння і оснащення Азербайджанської армії).

Перед нашими очима реальний живий приклад як треба боротися за свою територіальну цілісність, іти до кінця, як треба вірити, прагнути і навчитися перемагати, щодня думаючи про кожен метр окупованої землі, щодня до сьомого поту працюючи, щоб наблизити час возз’єднання і торжество справедливості.

Щиросердно зичу сил, витримки і здоров’я всім азербайджанцям. Українці вірять у вашу перемогу, бо ви не прагнете чужого, а повертаєте своє. Тож хай удача супроводжує ваші дії у справі встановлення справедливості. Хай живе і процвітає цілісна і єдина Азербайджанська Республіка!”

З повагою, народний депутат України VII, VIII скликань, депутат Сумської обласної ради VIII скликання О. В. Медуниця