Міністерство закордонних справ Азербайджанської Республіки засуджує загрозливі напади радикальних вірменських сил на азербайджанських дипломатів, а також на членів місцевої азербайджанської громади

____35978_1300x820

Міністерство закордонних справ Азербайджанської Республіки: «Ми рішуче засуджуємо загрозливі й небезпечні для життя напади радикальних вірменських сил на азербайджанських дипломатів за кордоном, а також на членів місцевої азербайджанської громади». 

У ніч із 6 на 7 листопада цього року близько 02:30 год. із пістолета було обстріляно будівлю Почесного консульства Азербайджанської Республіки в Харкові, Україна. Було здійснено шість пострілів у двері та вікна консульства. Жертв серед співробітників консульства немає, оскільки вночі в будівлі нікого не було. Хочемо зазначити, що камери Почесного консульства зафіксували двох людей – зловмисників. У зв’язку з нападом на будівлю консульства, харківська поліція порушила кримінальну справу.

Враховуючи постійні загрози радикальних вірменських сил на адресу дипломатичних місій Азербайджану за кордоном, цей напад на наше Почесне консульство в Харкові слід розглядати в контексті цих загроз.

Ми рішуче засуджуємо загрозливі й небезпечні для життя напади радикальних вірменських сил на азербайджанських дипломатів за кордоном, а також на членів місцевої азербайджанської громади.

Відповідні відомства нашої країни будуть взаємодіяти і співпрацювати з місцевими правоохоронними органами зарубіжних країн для залучення до відповідальності винних у таких злочинних діях проти громадян Азербайджану і членів місцевої азербайджанської громади за кордоном.