Нагороду «Хари Бюльбюль» отримав Сейфаддин Гурбанов

IMG-bd24edf71858489e0d98cc996135e747-VДнями з рук голови Центру міжнародних досліджень соціально-політичних процесів Азербайджанської Республіки Саміра Адігозаллі унікальну нагороду «Хари Бюльбюль» отримав уславлений харківський скульптор, народний художник України, Почесний громадянин Харківщини Сейфаддин Гурбанов.

Нагорода «Хари Бюльбюль» була заснована радою Міжнародного центру соціально-політичних процесів (ISBAM) з метою відзначення людей за увагу до азербайджанської культури за кордоном.

«Хари Бюльбюль» – назва квітки неймовірної краси, що росте тільки на території Нагірного Карабаху, а точніше – в культурній столиці Азербайджанської Республіки, у місті Шуша. За своєю формою Хари Бюльбюль нагадує солов’я. Звідси і назва квітки, що в перекладі з азербайджанської означає «шип» і «соловей».

Голова Центру міжнародних досліджень соціально-політичних процесів Азербайджанської Республіки Самір Адігозаллі подякував всесвітньо відомому скульптору за його працю, талант, величезний вклад у зміцнення і розвиток україно-азербайджанської дружби.

Автор «Скрипаля на даху» і семи чудес Харкова, багатьох відомих скульптур, які вражають своєю красою і довершеністю у різних куточках планети, Сейфаддин Гурбанов подякував за відзнаку Вітчизни і запевнив Саміра Адігозаллі, що і надалі робитиме все, що в його силах, щоб укріплювати україно-азербайджанську дружбу на засадах народно-культурної дипломатії.