До 99-ї річниці з Дня народження Загальнонаціонального Лідера Гейдара Алієва

10 травня День народження Загальнонаціонального Лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва. Для всіх азербайджанців цей день є дуже значущим. Все життя Гейдара Алієва – приклад беззавітної любові до Азербайджану та його народу.

Гейдар Алієв був багатогранною особистістю, далекоглядним політиком, ідеологом азербайджанської незалежності. Гейдару Алієву довелося очолити державу у складний період, коли після розпаду СРСР у країні панував хаос, економічна та політична криза, що призвела до нагірно-карабаського конфлікту. Азербайджан був на межі розпаду. Завдяки мудрому керівництву Загальнонаціонального Лідера вдалося протистояти загрозам та вивести Азербайджан на новий вектор розвитку.

Внесок Гейдара Алієва у становлення та зміцнення незалежності Азербайджанської Республіки неможливо переоцінити. Виважена політика, яку проводив Гейдар Алієв на посаді Президента, була високо оцінена світовими лідерами.

Під керівництвом Гейдара Алієва Азербайджанська Республіка стала гідним гравцем на світовій політичній арені.
Сьогодні заповіти Загальнонаціонального Лідера продовжує втілювати Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв. Головна мрія щодо відновлення територіальної цілісності Азербайджанської Республіки стала реальністю.

У День народження Гейдара Алієва азербайджанці всього світу із вдячністю згадують численні добрі справи воістину Великого сина азербайджанського народу. Завдяки Гейдару Алієву Азербайджан став сучасною мультикультурною державою, в якій вшановують історію та втілюють у життя інноваційні проєкти.

Ім’я Гейдара Алієва золотими літерами назавжди вписано до літопису Азербайджану. І сьогодні ми всі пишаємося тим, що мудра успішна політика Загальнонаціонального Лідера азербайджанського народу гідно продовжується. Це означає, що Азербайджан має чудові перспективи та можливості.

Пам’ять про нашого великого співвітчизника Гейдара Алієва, фундатора незалежності Азербайджанської Республіки ми обов’язково передамо майбутнім поколінням.

Афган Салманов Почесний Консул Азербайджанської Республіки в м. Харків, кандидат політичних наук