Афган Салманов та Ігор Терехов обговорили питання співпраці у відновленні міста

Відбулася зустріч Почесного Консула Азербайджанської Республіки в м. Харків Афгана Салманова із Харківським міським головою Ігорем Тереховим.
Говорили про перспективи проведення відновлювальних робіт, залучення інвестицій та участь азербайджанських компаній у реконструкції зруйнованої інфраструктури. Також обговорили можливість повернення громадян Азербаджайну, які жили та працювали до війни у Харкові та Харківській області.Як зазначив Ігор Терехов, внаслідок ракетних та артилерійських обстрілів багато житлових будинків у місті було пошкоджено. Враховуючи відносну спокійну обстановку в Харкові, все ж таки на цьому етапі поки що не рекомендується повертатися тим людям, будинки яких зруйновані. Керівництво міста працює над планом нового будівництва.

Під час зустрічі Афган Салманов запевнив, що Почесне Консульство Азербайджанської Республіки відкрито до співпраці у вирішенні питань відновлення міста Харкова.
Харківський міський голова Ігор Терехов висловив подяку Президенту Азербайджану Ільхаму Алієву та усьому азербайджанському народу за надану допомогу у такий складний для Харкова та України час.