Знакова зустріч і нагорода – Сергію Чернову

IMG-986892b6be5d2bbf6a1974613270f24a-V

8 червня у Почесному консульстві Азербайджанської Республіки в м. Харків відбулася знакова зустріч. У цей день у Харків прибув голова Центру міжнародних досліджень соціально-політичних процесів Азербайджанської Республіки Самір Адігозаллі та помічник голови Шахін Гасанов. Вони прибули з надзвичайною місією – вручити нагороди людям, які заслуговують отримати «Хари Бюльбюль».

Нагорода «Хари Бюльбюль» була заснована радою Міжнародного центру соціально-політичних процесів (ISBAM) з метою відзначення людей за увагу до азербайджанської культури за кордоном. Це унікальна відзнака, яка вказує на те, який вагомий внесок зробила людина у збереження, розвиток, розповсюдження і просвітництво про азербайджанську культуру.

Нагороду отримав голова Харківської обласної ради V, VI, VII скликань, депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов, який надзвичайно багато зробив для укріплення і розвитку україно-азербайджанської дружби.Вручаючи нагороду, Самір Адігозаллі наголосив наскільки цінним для Азербайджану є те, що зробив Сергій Іванович за свою трудову діяльність у сфері розвитку україно-азербайджанської культури і процитував загальнонаціонального Лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва: «Культура збагачує народи найкращим, що накопичило людство».IMG-ab907fcddcbb2a48a98349b8dde987b3-V

«І цим накопиченим багатством обмінюються український і азербайджанський народи, продовжуючи збагачувати один одного, завдячуючи таким людям, як Ви, Сергію Івановичу», — підсумував голова Центру міжнародних досліджень соціально-політичних процесів Азербайджанської Республіки Самір Адігозаллі.