Зі святом, дорогі друзі!

1580597738_1478635577223059028_1000x669Сьогодні в Азербайджані — День молоді. Почесне консульство Азербайджанської Республіки в м. Харків вітає зі святом, яке нині особливе, адже овіяне вітром Перемоги азербайджанського народу у Вітчизняній війні.

Дякуючи мудрості, далекоглядності, таланту Верховного Головнокомандувача і Президента Азербайджанської Республіки Ільхама Алієва, Азербайджанська армія, яка складається зі сміливої, мужньої, надійної молоді, звільнила рідну землю від вірменських окупантів.

Ця Перемога — для вас, молоде покоління азербайджанців, для ваших нащадків, адже саме вам сьогодні творити новітню історію і жити зовсім у іншому світі, де не тільки неймовірно швидкий цивілізаційний поступ людства, але є й виклики, загрози існування суспільству.

Вітаючи зі святом, звертаюся до всіх азербайджанців, які навчаються в Україні, — будьте гідними своєї Батьківщини, пишайтеся нею і водночас вбирайте в себе велич української культури, мови, надбань українського народу. Перед вами цікавий, але водночас дуже складний шлях у майбуття, тож будьте розумними, розкрийте всі свої таланти і хай вони послужать на благо, добробуту і процвітання Вітчизни — Азербайджану.

Будьте здорові і хай вас бережуть небеса! Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків, кандидат політичних наук Афган Салманов