Секретар Харківської міської ради удостоєний нагороди «Хари Бюльбюль»

IMG-0b1d00e23348e77b5a179977a6975bda-V8 червня у Харківській міській раді відбулася зустріч секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова і голови Центру міжнародних досліджень соціально-політичних процесів Азербайджанської Республіки Саміра Адігозаллі.

На зустрічі обговорювалися питання співпраці Харкова й Азербайджанської Республіки в різних сферах життєдіяльності суспільства. Секретар Харківської міської ради розповів про співпрацю з Почесним консульством Азербайджанської Республіки в м. Харків і Почесним консулом зокрема, азербайджанською діаспорою в Харкові, про спільні україно-азербайджанські заходи, які вже були й які плануються, в тому числі про сквер україно-азербайджанської дружби, де буде встановлено пам’ятник відомому мислителю, філософу середньовічного Сходу, азербайджанському поету Нізамі Ганджеві, який відомий у світі як Нізамі.

Самір Адігозаллі подякував Ігорю Терехову за співпрацю, взаєморозуміння, глибоку повагу до азербайджанської культури і вручив нагороду «Хари Бюльбюль». (Була заснована радою Міжнародного центру соціально-політичних процесів (ISBAM) з метою відзначення людей за увагу до азербайджанської культури за кордоном. Унікальна відзнака, яка вказує на великий внесок, що його зробила людина у збереження, розвиток, розповсюдження і просвітництво про азербайджанську культуру).IMG-de821f6e19535fef10c5048b856135db-V

У свою чергу Ігор Терехов висловив упевненість у тому, що і в майбутньому україно-азербайджанська дружба буде лише збагачуватися та розширюватися в усіх сферах.

Голова Центру міжнародних досліджень соціально-політичних процесів Азербайджанської Республіки Самір Адігозаллі підсумував зустріч словами загальнонаціонального Лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва, який свого часу висловився так: «Багато особливостей виділяють народ серед інших народів світу, приносять йому визнання й повагу. Найцінніша, найзначиміша з них – культура».