Поздоровлення, що відгукнулося в серцях української молоді

4CF59BB4-40E3-4F8F-BDA3-36E01440C25CКілька днів тому в Харкові, на перехресті вулиць Ярослава Мудрого і Пушкінської, з’явився двосторонній світлодіодний борд, який повідомляє всім, хто його бачить: «8 листопада. З Днем перемоги, Азербайджан! Азербайджан за територіальну цілісність України. Карабах – це Азербайджан. Почесне консульство Азербайджанської Республіки в м. Харків».

Таким чином Почесне консульство Азербайджанської Республіки в м. Харків не тільки поздоровляє весь азербайджанський народ з блискучою Перемогою у 44-денній Вітчизняній війні 2020 року, яка відбулася дякуючи мудрості і далекоглядності Верховного Головнокомандувача Азербайджанської армії і Президента Азербайджанської Республіки Ільмама Алієва, а ще й лаконічно оприлюднює офіційну позицію Азербайджану щодо України. Загальновідомо, що Україна підтримала Азербайджанську Республіку на всіх рівнях, від офіційного до народного, в його визвольній боротьбі проти вірменської окупації Нагірного Карабаху і 7 прилеглих районів, як і Азербайджан у свою чергу – Україну. 2E42CE0A-E213-41AD-AD1F-38A40E1CF459Найкраще світлодіодний борд видно студентам Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Вчора активісти-патріоти майбутніх юристів завітали до Почесного консульства Азербайджанської Республіки в м. Харків (вул. Ярослава Мудрого,7), щоб поздоровити з прийдешнім Днем Перемоги і подякувати за позицію Азербайджану. Повідомили, що до цього кроку їх наштовхнув саме цей лед.

Студенти поспілкувалися з працівниками Почесного консульства, які для них провели екскурсію в Музеї загальнонаціонального Лідера Гейдара Алієва, що розміщений у приміщенні консульства, та запросили на гостини ще, адже двері Почесного консульства Азербайджанської Республіки в м. Харків завжди відкриті для людей. У подарунок гості отримали книгу про Президента Азербайджанської Республіки Ільхама Алієва.