Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків побував в «унікальних» дітей

F484E29D-B553-4CD7-8E75-45883891C530У прекрасне свято, яке так шанують православні українці, – Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, напередодні Дня працівників освіти Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків Афган Салманов (Консульський округ: Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська, Сумська, Чернігівська області) побував у Сумській спеціалізованій школі І ступеня №30 «Унікум» Сумської міської ради з метою підтримати «Школу сприяння здоров’ю», що діє в навчальному закладі відповідно до Загальнодержавної програми здоров’я.

Важко сказати хто був більш радий зустрічі з Афганом Салмановим, який привіз у подарунок різноманітний спортінвентар (м’ячі для різних видів спорту, каремати, обручі, гантелі і т.д.), діти чи вчителі фізичної культури.3-Т клас, у якого був саме урок фізкультури, не дуже й зважав на зауваження вчительки Оксани Олександрівни щодо того, що подарунки треба брати до рук тоді, коли їх повністю вивантажать (бо ж немало!). Хтось відразу став буцати м’яч, хтось щось пробувати крутити, піднімати, розкручувати. Саме цю картину і побачили Почесний консул Афган Салманов та директор школи «Унікум» Лариса Сопіна, які після обговорення актуальних питань зайшли до спортивної зали. Що робити? Треба ж дітям допомогти – і дорослі включилися в цікавий процес опробування подарунків. Сміх, галас, лемент. Усе це називається просто — миті щастя.AB8DA3C6-8D96-40C7-AFCA-3F6122BAFA7DПісля того, як усе роздивилися і до всього доторкнулися, директор Сумської спеціалізованої школи І ступеня №30 «Унікум» Сумської міської ради від імені дітей і вчителів подякувала Почесному консулу Азербайджанської Республіки в м. Харків за ці «миті щастя», за увагу, яку він приділив дітям і підтримав загальношкільну програму «Школа сприяння здоров’ю».CAAE09F7-4586-4E26-922A-579A49507EA7«Це відбулося, як кажуть, у тему, адже весь вересень нинішнього навчального року у нас — під егідою Олімпійського руху, оскільки нещодавно закінчилися ХХХІІ літні Олімпійські ігри в Токіо, де українські спортсмени, а потім параолімпійці гідно представили Україну. Діти знайомляться з досягненнями в спорті, обирають собі кумирів, ми стараємося залучити їх до рухливого життя в реалії і відволікти від віртуального світу. Тож такі подарунки від Афгана Фагановича саме зараз — надзвичайно актуальні. Тепер уроки фізкультури стануть набагато цікавішими, за що ми щиро вдячні», — сказала, дякуючи Почесному консулу Азербайджанської Республіки в м. Харків, директор школи «унікальних» учнів Лариса Сопіна.

До цього варто додати, що подарунок отримали і гуртківці гуртків Комунального закладу Сумської обласної ради — обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, що діють на базі навчального закладу.BC5F9166-0DAD-4CEE-A1C6-15D3C5D9C9C4У свою чергу Афган Салманов пообіцяв, що він і надалі буде підтримувати таку гарну оздоровчу програму та розповів про те, які унікальні загальнодержавні програми оздоровлення, розвитку спорту для дітей і юнацтва вже багато років діють в Азербайджані, що їх запровадив Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв.