Почесний консул Азербайджанської Республіки у м. Харків зустрівся з керівником Харківської ОДА

CA44FEE8-344C-4BAB-A9FF-E3A8E92CD53112 січня відбулася зустріч Почесного консула Азербайджанської Республіки у м. Харків Афгана Салманова з керівником Харківської ОДА Олегом Синегубовим та головою Харківської облради Тетяною Єгоровою-Луценко.


Також на зустрічі були присутні перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун та радник голови облради Марк Беккер.

Афган Салманов привітав Олега Синегубова з призначенням на високу посаду керівника Харківського регіону та подякував за час, приділений цій важливій зустрічі.F4E25FB1-7C87-45BE-A506-4AB25142C148Почесний консул Азербайджанської Республіки привітав усіх учасників зустрічі з Новим Роком і Різдвом Христовим.

Олег Синегубов привітав Почесного консула та сказав, що йому приємна ця зустріч.

Керівник ХОДА повідомив, що знає про активну роботу консульства у гуманітарній, культурній, освітній та економічній сферах.

За його словами, Харківська облрада також налаштована на конструктивну співпрацю, що підтвердила Тетяна Єгорова-Луценко.

Почесний консул Азербайджанської Республіки підтвердив, що у Харківській області протягом багатьох років консульство вело роботу у багатьох напрямках.18B8C0BB-6DD8-4C46-87FB-4530B361651FАфган Салманов запропонував розпочати міжрегіональну співпрацю між Харківською областю та нещодавно звільненим Карабахським регіоном. Вклади у його відновлення, промисловість, сільське господарство будуть дуже вигідними інвестиціями.3A9C6FA0-6B90-45E0-9FAD-C5D799C9221DВін повідомив, що Президент Азербайджанської Республіки пан Ільхам Алієв завжди наголошував на ефективності міжрегіонального співробітництва.

Почесний консул Азербайджанської Республіки поінформував, що за останній рік було проведено кілька відеоконференцій, у підготовці яких взяли активну участь Тетяна Єгорова-Луценко та Марк Беккер.

Почесне консульство Азербайджанської Республіки та Харківська облрада розробили план робочої поїздки делегації від Харківської області до Азербайджану для розвитку економічних та дружніх відносин.

План буде надано на розгляд голові Харківської ОДА. Це започаткує плідну взаємовигідну співпрацю.