Почесне консульство Азербайджанської Республіки в м. Харків вітає

images (1)
Почесне консульство Азербайджанської Республіки в м. Харків вітає з особистим святом начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області, генерала поліції, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України – Валерія Васильовича Сокуренка.

Шановний Валерію Васильовичу! Щиросердно вітаємо Вас з днем народження.

Саме в цей день хочеться подякувати Вам за ту підтримку і увагу, які Ви приділили і приділяєте громадянам Азербайджану Харківської області під час пандемії коронавірусу і карантинних заходів через це. Ми на практиці переконалися, що вислів «права людини – перш за все», який Ви повсякчас повторюєте – не просто слова, а гасло Вашої діяльності.

Ми побачили і відчули Вашу особисту підтримку в заходах, які проводить Почесне консульство Азербайджанської Республіки в м. Харків. У часи найбільших випробувань для України і Азербайджану — це надзвичайно важливо у відносинах українців і азербайджанців. Ми Вам дуже вдячні.

Від усієї душі зичимо Вам щастя, миру, добра, здорового і успішного довголіття у гармонії з усім світом, злагоди в родині, спокою в душі, любові в серці. Хай Вас завжди радують рідні і близькі люди. Спасибі Вам.

З глибокою повагою Почесний консул Азербайджанської Республіки м. Харків, кандидат політичних наук Афган Салманов