Лоукостер Bees Airline полетить з Одеси до Праги, Тбілісі та Гянджі

8EB3FA5B-7DBA-432A-902C-140D532A923FУкрінформ передає (а про це повідомляє avianews.com.), що Український лоукостер Bees Airline запускає три нові міжнародні авіарейси з Одеси – до Праги, Тбілісі та Гянджі. Відкрито бронювання для туристів.

«Маршрутну мережу з Одеси лоукостер розширить за рахунок рейсів до азербайджанського міста Гянджа, столиці Чехії Праги та столиці Грузії Тбілісі», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що перший виліт з Одеси до Праги заплановано на 21 жовтня. Рейси внесено до системи бронювання щочетверга та щонеділі. Мінімальна ціна авіаквитків з Одеси до чеської столиці становить 2 200 грн в одну сторону.

Авіарейс Одеса – Тбілісі лоукостер запустить з 22 жовтня і літатиме раз на тиждень – щоп’ятниці. Вартість авіаквитка в одну сторону – від 1 700 грн.

З Одеси до Гянджі лайнери Bees Airline полетять 1 листопада з частотою раз на тиждень – щопонеділка. Переліт можна забронювати за ціною від 2 600 грн в одну сторону.

Ймовірно, новий рейс Одеса – Тбілісі стане заміною маршруту до столиці Грузії з Херсона.

Р.S. До цього варто додати, що азербайджанське місто Гянджа – це маленька Батьківщина, де він все життя й прожив та творив, славнозвісного поета Азербайджану, філософа, мислителя середньовіччя Сходу – Нізамі Гянджеві, якого у світі знають як Великого Нізамі.

Джерело: ukrinform.ua