Команда Почесного консульства в м. Харків гідно представила Азербайджан

0B39F4C1-7736-4D10-ACF6-892E63EF484B9 липня у Харкові у Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького відбулися ІV Територіальні командні змагання з дипломатичного багатоборства серед консульських установ та іноземних представництв, що вже стали традиційними і щороку проводяться в рамках проєкту «Харків дипломатичний».

Проведення таких змагань дає можливість створити новий майданчик для співпраці між представниками дипломатичного корпусу, розвитку народної дипломатії і популяризації спорту, живого спілкування між представниками різних країн, національностей, культур. Команда Почесного консульства Азербайджанської Республіки в м. Харків щороку бере участь в цих змаганнях, гідно представляючи Азербайджан.

9244AD71-5846-4556-8A28-8533D954724AУ нинішніх змаганнях взяли участь 11 команд, серед яких — Генеральне консульство Республіки Польща в Харкові, почесні консульства різних країн, а також команда Організації з безпеки і співробітництва в Європі. На відкритті їх привітали заступник Харківського міського голови з питань сім’ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, директор Департаменту міжнародного співробітництва Віктор Рудь, представники обласної влади, Національного олімпійського комітету та дипломатичного корпусу, підкресливши наскільки важливе цьогорічне дипломатичне багатоборство, що відбувається в умовах різноманітних викликів, що повстали перед людством.

Виступ команди Почесного консульства Азербайджанської Республіки в м. Харків (складалася з 5 осіб) ознаменувався перемогами. І місце в змаганнях з армреслінгу, до 90 кг, посів Мехралі Бадалов – майстер спорту України по дзюдо, студент Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. ІІ місце в шахматних баталіях здобув Камран Бадалов – стоматолог-імплантолог, для якого шахи стали надзвичайно важливою частиною життя. ІІІ місце у змаганнях з шашок виборов Микола Чернощока, для якого шашкові турніри – більше, ніж спорт – саме життя.

За підсумками ІV Територіальних командних змагань з дипломатичного багатоборства серед консульських установ та іноземних представництв, перше місце посіли представники Словаччини, на шостому – наша команда Почесного консульства Азербайджанської Республіки в м. Харків, а за нею на сьомому місці – команда Польщі, на восьмому — Франції, на дев’ятому — Албанії, на десятому — ОБСЄ, на одинадцятому – команда Туреччини.

Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків, кандидат політичних наук Афган Салманов привітав команду з вдалим виступом.