«Хари Бюльбюль» — голові Харківської обласної державної адміністрації

received_40593773508459938 червня у Харківській обласній державній адміністрації заступник голови облдержадміністрації Олександр Скакун від імені голови Харківської ОДА Айни Тимчук приймав голову Центру міжнародних досліджень соціально-політичних процесів Азербайджанської Республіки Саміра Адігозаллі. На зустрічі обговорювалися питання співпраці між Харківщиною та Азербайджаном.

«Завжди раді нашим друзям! У нас багато гарних спільних справ. Харківська область стала домом для багатьох азербайджанців. Ми робимо все для того, щоб людям жилося комфортно», – сказав Олександр Скакун і підкреслив, — «Україну та Азербайджан пов’язує плідна довготривала співпраця і взаємопідтримка на всіх рівнях, що є фундаментом стратегічних взаємин між нашими країнами».

Голова Центру міжнародних досліджень соціальних та політичних процесів Азербайджанської Республіки подякував Харківській обласній державній адміністрації за значний внесок у розвиток економічних і культурних зв’язків між Україною та Азербайджаном.received_274471291097424

«Щодня розвиваються відносини між Україною та Азербайджаном на всіх рівнях. Ми, як центр, також дієво підтримуємо ці відносини», – наголосив Самір Адігозаллі і передав нагороду «Хари Бюльбюль» голові Харківської обласної державної адміністрації Айні Тимчук за вагомий внесок у розвиток азербайджансько-української дружби. (Нагорода була заснована радою Міжнародного центру соціально-політичних процесів (ISBAM) з метою відзначення людей за увагу до азербайджанської культури за кордоном).