Джейхун БАЙРАМОВ: Для нормалізації відносин з Азербайджаном Вірменія повинна виконати зобов’язання, що випливають з Тристоронньої заяви

6CDFB21A-086F-429E-B389-C648E701AB89Азербайджан — прихильник нормалізації відносин з Вірменією. Для цього Вірменія повинна виконати зобов’язання, що випливають з Тристоронньої заяви. Азербайджанська Республіка виконує всі зобов’язання, що випливають з цієї заяви.

Про це заявив Міністр закордонних справ Азербайджанської Республіки Джейхун Байрамов на спільному брифінгу з Міністром закордонних і європейських справ Словаччини Іваном Корчоком (повідомляє Азербайджанське інформаційне агентство AЗЕРТАДЖ).

Джейхун Байрамов підкреслив, що в постконфліктний період азербайджанська сторона почала реалізовувати масштабні проєкти з відновлення звільнених від окупації територій. Азербайджанська Республіка розпочала співпрацю зі Словаччиною у справі розмінування територій. Найближчим часом зі Словаччини до Азербайджану буде доставлено 7 апаратів для розмінування.

Міністр закордонних справ Джейхун Байрамов також відзначив, що відновлення звільнених від окупації територій і повернення туди жителів – пріоритетне завдання для Азербайджанської Республіки. На даний час реалізуються масштабні проєкти у цьому напрямку.