З Днем Збройних сил України!

35_main

Почесне консульство Азербайджанської Республіки в м. Харків вітає з Днем Збройних сил України! Українська армія за часи незалежності країни пройшла складний шлях становлення і розвитку. Події 2014-го року, анексія частини території держави, війна на сході України показали не тільки гостру необхідність зміцнення обороноздатності, а ще й те, наскільки можуть бути сильні духом українські воїни, яким потужним волонтерський рух, якою великою сила любові українців до своєї землі й її захисників – нащадків славних козаків. 

День Збройних сил України – це свято всього українського народу, який дякує кожному добровольцю, військовослужбовцю, волонтеру за те, що ВІН зараз захищає рідну Україну.
У цей день згадуємо всіх, хто загинув на полі бою, хто пролив кров, хто здоров’ям заплатив за те, щоб Україна була вільною незалежною державою.

Упевнений, що Україна, як і Азербайджан, рано чи пізно, але обов’язково поверне свої землі. Це спільна велика віра і сподівання українського народу на Збройні сили України.

Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків, кандидат політичних наук Афган Салманов