Вітання від Руфата ГУЛІЄВА

r.guliev2Сьогодні керівник Робочої групи Міллі Меджлісу Азербайджанської Республіки по міжпарламентських зв’язках Азербайджан – Україна, доктор економічних наук, професор Руфат Гулієв поздоровив зі святом – Днем місцевого самоврядування депутатів обласних, міських рад Консульського округу Почесного консульства Азербайджанської Республіки в м. Харків (м. Харків і Харківська область, м. Дніпро і Дніпропетровська область, м. Запоріжжя і Запорізька область, м. Полтава і Полтавська область, м. Суми і Сумська область, м. Чернігів і Чернігівська область), надіславши письмові вітання за власним підписом.

У поздоровленнях пан Гулієв акцентує увагу на тому, наскільки дружні відносини існують уже десятиріччя між Азербайджаном і Україною на всіх рівнях (від міжнародного, дипломатичного до стосунків між людьми), як добре українці приймають у себе азербайджанців, які приїздять навчатися чи працювати. Висловлює сподівання, що Україна обов’язково поверне свою територіальну цілісність.

Руфат Гулієв щиросердно побажав усім обранцям міцного здоров’ я, миру, добробуту і плідної праці на благо своїх громад і в ім’я всієї України.