Урочистості в м.Дніпро до 100-річчя Гейдара Алієва у рамках відзначення Перемоги Азербайджана у 44-денній війні

Сьогодні в Обласній філармонії м.Дніпра відбулися урочисті заходи на честь 100-річного ювілею загальнонаціонального лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва в рамках Дня Перемоги Азербайджану в 44-денній війні, що відзначається 8 листопада.

Урочистості організовані Почесним консульством Азербайджанської Республіки в м.Харків. Участь у заході взяли представники Дніпропетровської обласної військової адміністрації, діаспорські організації, громадськість.

На початку заходу Почесний консул Азербайджанської Республіки в м.Харків Афган Салманов зачитав привітання Надзвичайного і Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні пана Сеймура Мардалієва, в якому йшлося про виняткову роль Гейдара Алієва у становлення сучасного Азербайджана, а також формуванні дружніх стосунків з Україною.

“Гейдар Алієв був блискучим лідером, який відкрив широкі можливості для того, щоб зробити Азербайджан сильною та сучасною державою.

Більшість історії розвитку співробітництва наших двох країн пов’язана із Гейдаром Алієвим. Він – основоположник дружніх азербайджано-українських відносин.

Сьогоднішній захід проводиться напередодні важливого дня в історії Азербайджану – 8 листопада. Завтра ми з великою радістю та гордістю святкуватимемо День Перемоги Азербайджану у Другій Карабаській війні, в якій славні азербайджанські Збройні Сили відновили територіальну цілісність Азербайджану”, – йшлося у зверненні Надзвичайного і Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні Його Високоповажності пана Сеймура Мардалієва.

Почесний консул Афган Салманов у своїй вітальній промові також привітав азербайджанців України із значимими датами в історії Азербайджана.

“Внесок Гейдара Алієва у розвиток Азербайджану був важливим, а його спадок надихає нас до досягнення ще більшого у майбутньому.

Головною метою його життя було встановлення справедливості та повернення історичних земель. Сьогодні силу та єдність у боротьбі за незалежність показує український народ”, – сказав Афган Салманов.