У Змієві діти, позбавлені батьківського піклування, отримали подарунки від Почесного консульства

Почесний консул Азербайджанської Республіки у м. Харків Афган Салманов разом із Зміївським міським головою Павлом Голодніковим сьогодні приїхали до Зміївської гімназії №1 «Сузір’я».
У цій установі освіти Зміївської міської ради постійно на повному пансіоні перебуває п’ятдесят хлопців та дівчат. На час літніх канікул родичі чи опікуни частину вихованців забрали, але двадцять людей залишилися у гімназії. Це діти, позбавлені батьківського піклування. Також зараз у гімназії проживають семеро дітей із числа внутрішньо переміщених осіб із районів бойових дій.

Вихованці гімназії не вперше одержують подарунки від Почесного консульства Азербайджанської республіки. Сьогодні дітлахам привезли набори солодощів та фрукти.

«У такий напружений час ми не маємо права забувати про тих, хто з тих чи інших причин опинився без підтримки рідних, особливо про дітей. Почесне консульство бере участь у гуманітарних ініціативах і сьогодні ми привезли невеликі сюрпризи для вихованців гімназії, щоб дітлахи пораділи. Завжди приємно коли діти посміхаються. Малята, які живуть тут, вже багато чого пережили. Наше завдання допомогти їм», – розповів Почесний консул Азербайджанської Республіки у м. Харків Афган Салманов.