Президент Ільхам Алієв: В Азербайджані ніколи не відбувалося дискримінації та протистояння на етнорелігійному ґрунті

В Азербайджані, розташованому на стику різних цивілізацій, ніколи не відбувалося дискримінації та протистояння на етнорелігійному ґрунті, історично існували прогресивні національно-культурні та релігійні відносини, засновані на взаємній довірі та повазі.

Як повідомляє Report.az, ці думки знайшли відображення у посланні Президента Азербайджану Ільхама Алієва учасникам Форуму глобального діалогу, організованого в Лісабоні Міжнародним центром міжрелігійного та міжкультурного діалогу імені Короля Абдалли ібн Абдель Азіза (КАІСІІD).

“Толерантність і мультикультуральні цінності є демократичною нормою співіснування в азербайджанському суспільстві. Такі престижні заходи, як Всесвітній форум з міжкультурного діалогу, Міжнародний гуманітарний форум, Саміт релігійних лідерів світу, що традиційно проводяться в Баку, відіграють важливу роль у розвитку міжкультурних відносин. Ми віримо, що етнокультурне різноманіття не є розділовою лінією, навпаки, це – унікальне надбання, що слугує гармонійному розвитку між народами”, – зазначив Президент Азербайджану Ільхам Алієв у своєму посланні.