Президент Азербайджану Ільхам Алієв привітав азербайджанський народ з нагоди Гурбан байрами

Президент Ільхам Алієв привітав азербайджанський народ з нагоди Гурбан байрами.

Як повідомляє Report.az, у привітанні йдеться:

“Шановні співвітчизники!

Сердечно вітаю вас і всіх наших співвітчизників, які мешкають у різних куточках світу, зі священним Гурбан байрами, передаю вам найкращі побажання.

У Гурбан байрами, який є уособленням духовної солідарності мусульман світу, віруючі отримують можливість продемонструвати свою готовність на будь-яку самопожертву в ім’я Аллаха та релігії, відчувають радість близькості до Всевишнього.

Іслам є важливим етапом у формуванні світогляду та національно-культурному розвитку азербайджанського народу, який зробив неоціненний внесок у людську культуру та скарбницю науково-філософської думки. Незаперечна роль прогресивних ісламських цінностей у формуванні заснованого на взаємній повазі та довірі зразкового середовища співіснування та збереженні до наших днів етнокультурного розмаїття в нашій країні, де дружною сім’єю живуть представники різних народів та релігій.

Релігійні свята, у тому числі церемонії жертвопринесення, стають урочистістю національно-духовної єдності, добра та милосердя у нашому суспільстві. У ці благословенні святкові дні у всіх куточках нашої країни проводяться широкі благодійні акції та заходи щодо надання соціальної допомоги, з повагою вшановується безсмертна пам’ять наших шехідів.

Дорогі сестри та брати!

З побажаннями того, щоб Всевишній прийняв ваші молитви та жертвопринесення в ім’я процвітання та спокою нашого народу, ще раз передаю кожному з вас щирі вітання, бажаю вашим сім’ям благополуччя, вашим будинкам – достатку.

З Гурбан байрами!”