Почесне консульство Азербайджанської Республіки в м. Харків вітає

2D54D71A-F333-436D-97BA-112F096DF95AПочесне консульство Азербайджанської Республіки в м. Харків вітає з ювілеєм народного депутата України VII і VIII скликань (секретар групи з міжпарламентських зв’язків з Азербайджанською Республікою), депутата Сумської обласної ради Олега МЕДУНИЦЮ.

Вельмишановний Олегу Вячеславовичу! Прийміть найщиріші вітання з ювілейним днем народження. Ви з тієї когорти людей, які залишають свій значимий слід в історії України. Це надзвичайно важливо і вагомо. Ви отримуєте від людей найвищу довіру, бо вони пов’язують з Вами своє майбутнє, надії, сподівання, віру в Ваші сили та можливості, доручаючи лобіювати їх інтереси, захищати права. І це найвищий вияв поваги та оцінка людині за життя. 

Зичимо Вам, дорогий наш друже, щоб пані Удача супроводжувала Вас у прекрасному довголітті при здоров’ї, в добрі, у щасливому особистому житті, справах державних, приватних, громадських, щоб радістю і задоволенням від життя було наповнене Ваше серце і душа. Хай Бог береже Вас і всіх Ваших рідних!

З глибокою повагою і вдячністю за багаторічну дружбу – Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків Афган Салманов