«Надзвичайно важливо, особливо у наш час, – обмінюватися досвідом. Це буде на користь нашим країнам»

IMG_20201120_191851У рамках візиту до Консульського округу Почесного консульства Азербайджанської Республіки в м. Харків (Харківська, Сумська, Чернігівська, Полтавська, Дніпропетровська, Запорізька області) сьогодні в Харкові відбулася зустріч представника Міністерства Внутрішніх Справ Азербайджанської Республіки в Україні, полковника Шахіна Годжаєва і начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області генерала поліції Валерія Сокуренка. Головним питанням в ході зустрічі стало розслідування кримінального провадження стосовно обстрілу Почесного консульства Азербайджанської Республіки в м. Харків, що розташоване в будівлі по вул. Ярослава Мудрого, 7.

Начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко розповів про те як триває слідство, які версії розглядаються. Він також наголосив, що хід розслідування цього надзвичайного інциденту на контролі безпосередньо у керівництва Міністерства внутрішніх справ України і Національної поліції України.

У процесі обговорення питання представник Міністерства Внутрішніх Справ Азербайджанської Республіки в Україні Шахін Годжаєв поділився досвідом – детально поінформував про те, як у Баку вже 10 років працює програма «Безпечне місто», впровадження якої дозволило знизити вуличну злочинність на 70 %. Крім цього, він запросив начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, генерала поліції Валерія Сокуренка відвідати столицю Азербайджанської Республіки, щоб вивчити цей досвід і особисто ознайомитися з результатами.

Валерій Сокуренко подякував за запрошення і за тісну співпрацю, яка вже десятиліттями триває між Україною і Азербайджаном у різних сферах діяльності, і резюмував: «Надзвичайно важливо, особливо у наш час, – обмінюватися досвідом. Це буде на користь нашим країнам».