Мер Харкова Ігор Терехов розповів турецьким ЗМІ про ситуацію у місті

На запрошення Почесного Консульства Азербайджанської республіки в м.Харків в українських містах, які постраждали від артобстрілів та бомбардувань, вже другий день працює група TRT word. Це турецький центральний телевізійний канал, ефір якого поширюється на багато країн. Вчора знімали в Охтирці та Тростянці. Сьогодні – Харків.

За підтримки Почесного Консульства турецькі журналісти зустрілися із Харківським міським головою Ігорем Тереховим. Він розповів про поточну ситуацію в місті та подякував турецькому та азербайджанському народам за надану допомогу.Знімальна група побувала біля будівлі Харківської міської ради, обласної ради та державної адміністрації. На початку березня центр міста зазнав ракетних ударів, внаслідок яких було зруйновано та значно пошкоджено адміністративні будівлі, навчальні заклади. У будівлю облради було пряме влучення ракети.

Знімали і біля Почесного Консульства Азербайджанської Республіки в м.Харків на вул. Ярослава Мудрого, яке постраждало внаслідок повітряного удару 6 березня.

Співробітник Почесного Консульства Азербайджанської Республіки в м.Харків Олег Великих розповів журналістам про момент удару, очевидцем якого він був. На щастя, ніхто зі співробітників не постраждав, оскільки встигли спуститися в укриття.

Окрім цього на станціях метро “Університет”, “Центральний ринок” представники турецького каналу говорили з харків’янами, які змушені вже понад два місяці жити у метро. Багатьом із цих людей нікуди повернутися – їхнє житло зруйноване.

Група TRT word зробила репортаж і на Північній Салтівці. Цей район міста щодня зазнає обстрілів. Інфраструктуру Північної Салтівки практично зруйновано.