26 листопада Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків Афган Салманов зустрівся з ректором Українського державного університету залізничного транспорту Сергієм Панченком.
Зустріч відбулася усього через 20 днів після проведення Почесним консульством Азербайджанської Республіки в м. Харків Міжнародної україно-азербайджанської регіональної конференції в режимі онлайн «Карабах після окупації. Інвестиційний потенціал Карабаху» (Харків – Київ – Баку), де доктор технічних наук Сергій Панченко ділився досвідом співпраці вишу, який він очолює, з Азербайджаном у сфері підготовки спеціалістів залізничного транспорту. Зокрема, розповідав про те, скільки різнопланових спеціалістів підготував для Азербайджанської Республіки Український державний університет залізничного транспорту за роки незалежності України, наводив яскраві приклади – на яких високих посадах працюють випускники.
Предметом обговорення Почесного консула Азербайджанської Республіки в м. Харків і ректора Українського державного університету залізничного транспорту стало планування відкриття у звільненому від вірменської окупації Карабаському регіоні Інформаційного науково-консультаційного центру Українського державного університету залізничного транспорту. Були досягнуті спільні домовленості щодо втілення в життя цього масштабного проєкту, зокрема – створення Концепції діяльності Центру.
Крім цього, Афган Салманов і Сергій Панченко обговорили деталі відвідин Азербайджанської Республіки в складі делегації учасників Міжнародної україно-азербайджанської регіональної конференції в режимі онлайн «Карабах після окупації. Інвестиційний потенціал Карабаху» (Харків – Київ – Баку).
Зустріч закінчилася дружнім рукостисканням, після чого Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків, кандидат політичних наук Афган Салманов підсумував: «Сьогодні україно-азербайджанська співпраця на регіональному рівні міцніє щогодини. Після того, як один із наймудріших політиків світу Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв звернувся до світової спільноти з пропозицією разом, за широкої підтримки держави, відновити Карабах і прилеглі райони, які 30 років перебували під вірменською окупацією, українська сторона почала практично пропонувати свої досвід, уміння і можливості. Наразі – ми на етапі практичного втілення цих пропозицій на регіональному рівні».