15 червня азербайджанці всього світу відзначать День національного порятунку азербайджанського народу

15 червня – особливий день для кожного азербайджанця. В якій би країні світу не були наші співвітчизники, у цей день – День національного порятунку, всі віддають шану Великому синові азербайджанського народу Гейдару Алієву.
Саме повернення до влади Загальнонаціонального лідера в 1993 році ознаменувало початок нової віхи в історії Азербайджанської Республіки.

Тоді Азербайджан зіштовхнувся із реальною загрозою втрати частини територій. Неймовірна соціальна напруга штовхала країну в безодню громадянської війни і розколу. Тільки завдяки рішучій та мудрій політиці Гейдара Алієва, який очолив країну у найтяжчий період, вдалося зберегти незалежність Азербайджану.

«Моє життя і моя діяльність будуть присвячені виключно збереженню незалежності Азербайджану», – сказав Гейдар Алієв після обрання Головою Парламенту Азербайджанської Республіки.

Ідеологія національного порятунку, запропонована Загальнонаціональним лідером Гейдаром Алієвим, змінила долю держави.
«Якщо в республіці немає суспільно-політичної стабільності, здорового суспільно-політичного середовища, то про соціально-економічну програму чи вирішення проблем не може бути й мови». Ці слова Гейдара Алієва пояснюють важливість єднання нації для подолання кризи. І завдяки тому, що було обрано єдиний правильний шлях розвитку, сьогодні Азербайджан по праву займає значне місце на світовій політичній арені та його авторитет зростає.

Стратегію розвитку Азербайджанської Республіки сьогодні ефективно продовжує Президент країни Ільхам Алієв. Реалізація наказів Загальнонаціонального лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва стала життєвим кредо Ільхама Алієва. Економічні успіхи, наукові досягнення, зростання добробуту простих громадян – мета тієї політичної Стратегії, яка є основою побудови сучасного Азербайджану.

Головним же завжди було збереження незалежності та суверенітет. І цей найважливіший заповіт свого батька – повернення окупованих територій Карабаха – виконав Президент Азербайджанської Республіки пан Ільхам Алієв. Тепер перед Азербайджанською Республікою відкрито нові можливості зростання та процвітання.

Напередодні найважливішого для всіх азербайджанців свята – Дня національного порятунку ми вшановуємо пам’ять Загальнонаціонального лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва та щиро бажаємо міцності, довголіття Президенту Азербайджанської Республіки пану Ільхаму Алієву.