Візит представників депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків до Азербайджану

На минулому тижні, за ініціативи Почесного консульства, відбувся візит представників депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків до Азербайджану. Головна мета перебування українських народних депутатів – налагодження тісної співпраці між Україною та Азербайджаном. Візит відбувся у контексті паралельної роботи з підготовки зустрічі Президентів двох держав.

Під час поїздки українські парламентарі відвідали Баку та кілька районів Азербайджану, побували на кількох підприємствах, ознайомилися з економічним та культурним потенціалом республіки, мали ряд цікавих зустрічей.

Обидві сторони відзначили важливість зустрічі Президента України та Президента Азербайджану для подальшого розвитку зовнішньої співпраці.

Крім того, представники української делегації запевнили, що Україна цілком і беззастережно підтримує територіальну цілісність Азербайджану. Зі свого боку Азербайджан висловив повну підтримку українцям у їх боротьбі за свої тимчасово окуповані території. До цього ж сторони відзначили, що сьогодні економічні відносини між нашими державами активно розвиваються, і зокрема, у військовій сфері.

Народні депутати України подякували Надзвичайному і Повноважному послу України в Азербайджані Олександру Міщенку, Почесному консулу Азербайджану Афгану Салманову, керівнику азербайджанської групи дружби Руфату Гулієву та всім іншим організаторам зустрічі за насичену, цікаву програму перебування і теплий прийом, побажали успіхів і процвітання Азербайджану, а також запросили азербайджанську сторону з відповідним візитом до України.