Відбулася зустріч делегації високоповажних гостей з Азербайджанської Республіки в Харківській обласній державній адміністрації

23041A50-7A0C-4FBA-A0BC-276372DD82D4Делегація високоповажних гостей з Азербайджанської Республіки прибула до Харкова.

Мета візиту – розширити масштаби співпраці між Азербайджанською Республікою і Харківщиною в різних галузях. Оскільки візит заплановано усього на два дні, тож робочий графік напружений.9077DA63-D574-43C7-92FE-7C077BE79883Сьогодні вранці відбулася зустріч голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та тимчасово виконуючим обов’язки голови Харківської обласної державної адміністрації Олександра Скакуна з делегацією з Азербайджану: головою Робочої групи міжпарламентських зв’язків Азербайджан-Україна Міллі Меджлісу Азербайджанської Республіки, відомим у світі економістом, доктором економічних наук, професором Руфатом Гулієвим, першим заступником Міністра культури Азербайджанської Республіки, директором Міжнародного культурного центру Нізамі Ельнуром Алієвим, начальником відділу аудіовізуальних та інтерактивних медіа Міністерства культури Азербайджанської Республіки Руфатом Гасановим, а також другим секретарем Посольства Азербайджанської Республіки в Україні Саміром Аллахвердієвим, Почесним консулом Азербайджанської Республіки в м. Харків Афганом Салмановим. На зустрічі був присутній генеральний директор АТ «Турбоатом» Віктор Суботін.27F4A7B8-63C8-403C-8194-2D916C18FFAE«Ми зацікавлені у співробітництві, у реалізації корисних для нашого регіону інвестиційних проєктів у різних сферах, в тому числі культурній та промисловій. Хочу запевнити іноземних колег у тому, що Харківщина — надійний партнер. Впевнена, що зможемо розширити роботу в уже існуючих напрямках співпраці», — повідомила гостям Тетяна Єгорова-Луценко.

«У нас дуже великі плани по взаємодії з Азербайджаном у різних сферах, у тому числі в турбобудуванні. На Харківщині знаходяться потужні заводи по виробництву турбін та генераторів. Націлені на конструктивний діалог», — деталізував Олександр Скакун.

До цього голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко поінформувала азербайджанську делегацію, що Харківщина починає створення дипломатичної платформи, яка має стати майданчиком для взаємодії представників бізнесу, дипломатичних кіл з різних країн світу та влади. Головна мета: створити умови для ефективної співпраці.

У зв’язку з цим, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко запропонувала високоповажним гостям одними з перших взяти участь у її роботі.